Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

18 березня радо зустріли виїзну нараду з питань реформування системи шкільного харчування!
Долучилися до участі в роботі спільно з керівниками закладів освіти, головами ТГ, начальниками відділів освіти, представниками департаменту освіти та Надвірнянської РДА.
Презентували організацію освітнього процесу у нашій громаді. Провели екскурсію у Поляницькому ліцеї та ЗДО «Ластівочка»
Дякуємо за зустріч! Обмін досвідом важливий!
Працюємо задля дітей!

У час жорсткої війни обов’язком кожного з нас є підтримка та допомога армії у всеможливі для нас способи. Лише працюючи разом, на фронті чи у тилу, ми зможемо досягти перемоги. Тож 9 січня 2024 р., у Поляницькому ліцеї відбувся благодійний ярмарок та дитяча розколяда.
Цього дня панувала піднесена й урочиста атмосфера, яка об’єднала школярів, батьків, вчителів, владу, дирекцію та жителів села Поляниця задля основної мети – допомогти краянам, які захищають нас на гарячому фронті . Спільними зусиллями учнів вдалось зібрати 37 800 гривень! Всі кошти було передано отцю Богдану Скірчуку, таким чином наш ліцей долучився до збору на тепловізор для воїнів нашого села.
Де б ми не були – за межами країни, у себе вдома, чи деінде, ким би ми не були – школярами, студентами, вчителями, ми можемо допомагати своїй країні безліччю способів. Тож не забуваймо про це, та рухаємось разом до перемоги.
Слава Україні ! Героям Слава!

Тиждень української мови та літератури в Поляницькому ліцеї розпочався з інтелектуално-розважальної гри "МовиМо QUIZ", в якій учні 9 і 10 класу мали змогу позмагатися між собою, показати свої знання, цікаво та пізнавально провести час.

7 листопада 2023 о 13:30 | Іванчук О. В. | немає коментарів

У ліцеї було проведено практичне заняття - " Культура руху пішоходів". Метою заняття було поглибити знання учнів про правила дорожнього руху; повторити основні правила пішоходів; сприяти розвитку мислення, мовлення, пам'яті, навичок поведінки на дорозі.

7 листопада 2023 о 11:10 | Іванчук О. В. | немає коментарів

У нашому ліцеї щовівторка проходить благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ.
Дякуємо за активність та підтримку усім батькам, які із задоволенням та натхненням постійно долучаються до благодійного ярмарку. Робимо все, що можемо! Разом до ПЕРЕМОГИ!

7 листопада 2023 о 10:33 | Іванчук О. В. | немає коментарів

Читає учень 9 класу Поляницького ліцею- Ільків Іван. Музичний супровід - вчитель музичного мистецтва Мар'яна Володимирівна Молдавчук.

22 лютого 2022 о 11:14 | Кіщук Г. Д. | немає коментарів

14 лютого в Поляницькому ліцеї розпочався тиждень любові "Любов буває різна ".

15 лютого 2022 о 09:35 | Кіщук Г. Д. | немає коментарів

До Дня Гідності та Свободи в Поляницькому ліцеї педагогом-організатором Кіф'як М.І, була проведена пізнавальна перерва, на якій діти 1-4 класів створювали портрет гідної людини. Зокрема здобувачі освіти розширили свої знання про такі важливі поняття, як свобода та гідність; визначали риси та вчинки притаманні гідній людині. Таким чином, дітки в ігровій формі дізнавались про важливі історичні події країни в якій вони народились і живуть.

22 листопада 2021 о 13:48 | Кіщук Г. Д. | немає коментарів

Міжнаро́дний день толера́нтності — свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі. У Поляницькому ліцеї були проведені Веселі перерви для учнів 1-4 класів під назвою -"Всі ми різні- всі ми рівні". На цих перервах учні в ігровій формі дізнавались про риси толерантної людини, вчились бути доброзичливими та з повагою відноситись до всіх людей.
До Дня толерантності була проведена виховна година з елементами тренінгу "Ми проти насильства" Кл. кер. Дземюк О.П., практичний психолог Кіщук М.Ю.

18 листопада 2021 о 14:11 | Кіщук Г. Д. | немає коментарів

16.11.2021 р. у стінах Поляницького ліцею, відбувся тренінг для вчителів - " Безпечний заклад. Маски булінгу", який провели Часовщикова Н. М.- директор ліцею та Римарук Л. О - соціальний педагог нашого ліцею. Метою даного тренінгу було ознайомлення та закріплення знань про булінг; вміння визначати ознаки жертв цькувань. Педагоги вчились знаходити методи профілактики виникнення та подолання проявів булінгу в дитячому середовищі.

17 листопада 2021 о 11:52 | Кіщук Г. Д. | немає коментарів

29.10.2021 у Поляницькому ліцеї відбулась педрада - тренінг на тему: «Забезпечення мобільності вчителя і учня шляхом формування інформаційних та комунікативних компетенцій», метою якої було усвідомлення педпрацівниками необхідності самовдосконалення та прагнення до особистісного та професійного зростання та допомога педагогам у формуванні навичок групового співробітництва.

30 жовтня 2021 о 13:22 | Кіщук Г. Д. | немає коментарів

З 4.10 по 8.10 у Поляницькому ліцеї відбувся Тиждень мистецтв. Протягом цього тижня наші дітки разом із педагогами занурились у світ прекрасного. Були проведені: веселі перерви на свіжому повітрі, майстер-класи із осінніх поробок, знайомство із різними музичними інструментами та світовими шедеврами класичної музики! Цей тиждень дозволив діткам максимально проявити себе,свої таланти, а педагогам - свою креативність.

13 жовтня 2021 о 13:32 | Кіщук Г. Д. | немає коментарів